KONST / Litografier / Färglitografi 12507021
nr 1250 7021
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Signerad, daterad -99,181/200. Motivet: 44x56
måndag 29 april 2019
kl 18:21:14
Corneille
Läs mer om Corneille